Кружки и секции

Расклад работы аб’яднанняў па інтарэсах на 1 паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

развернуть

Расклад работы аб’яднанняў па інтарэсах

на 1 паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

 

Дні тыдня

Назва гадзіны, аб'яднання

Час правядзення

Кіраўнік

Месца правядзення

Панядзелак

“Юны інспектар дарожнага руху”

15.50-16.35

16.45-17.30

Кос Т.А.

каб. псіхолага

“Юныя краяведы” (РЦТіК)

8.05-8.50

Пікулік А.А.

каб.2 класа

“Футбол” (ДЮСШ)

17.05-19.20

Барысевіч А.П.

спарт.пляц.

“Пакаральнікі вяршынь” (РЦТіК)

16.00-16.45

16.55-17.40

Багатка Х.М.

спарт. пляц.

“Спартыўнае скалалазанне” (РЦТіК)

15.30 – 16.15

16.25 -  17.10

Прыгодзіч С.М.

 

спарт.зала

 

Аўторак

“Юныя краяведы” (РЦТіК)

8.05-8.50

Пікулік А.А.

каб.2 класа

“Юны інспектар дарожнага руху”

16.00-16.45

Кос Т.А.

каб. псіхолага

“Карамелькі” (ЦТДіМ)

16.00-16.45

16.55-17.40

Багнавец Г.М.

акт.зала

“Натхненне” стар.гр. (ЦТДіМ)

15.00-15.45

15.50-16.35

Жылевіч С.Ф.

каб.маляв.

“Фантазія”

15.10-15.55

Багатка Х.М.

каб. працы

Лёгкая атлетыка (ДЮСШ)

16.00-17.30

Завацкі В.П.

спарт.пляц.

“Футбол” (ДЮСШ)

15.30-17.00

17.05-19.20

Барысевіч А.П.

спарт.пляц.

Серада

“Юныя краяведы” (РЦТіК)

8.05-8.50

Пікулік А.А.

каб.2 класа

“Лідар”

(ЦТДіМ)

16.05-16.50

17.00-17.45

Трушкевіч А.А.

каб.дз.ініц.

“Футбол” (ДЮСШ)

17.05-19.20

Барысевіч А.П.

спарт.пляц.

“Фантазія”

15.10-15.55

Багатка Х.М.

каб. працы

“Чароўны куфэрак”

13.05-13.50

Канановіч С.В.

каб. 1б класа

“Батэрфляй”

(ЦТДіМ)

10.00-10.45

10.55-11.40

Капцілава Г.А.

каб.працы

“Спартыўнае скалалазанне” (РЦТіК)

15.30 – 16.15

16.25 -  17.10

Прыгодзіч С.М.

 

спарт.зала

“Вертыкаль” (РЦТіК)

16.00-16.45

16.55-17.40

Багатка Х.М.

спарт. пляц.

Чацвер

“Юныя краяведы” (РЦТіК)

8.05-8.50

Пікулік А.А.

каб.2 класа

“СловаЗАнамі” (ЦТДіМ)

16.05-16.50

17.00-17.45

Трушкевіч А.А.

каб.дз.ініц.

“Тэатральныя прыступкі”

10.25-11.10

11.20-12.05

Багнавец Г.М.

акт. зала

Лёгкая атлетыка (ДЮСШ)

16.00-17.30

Завацкі В.П.

спарт.пляц.

“Футбол” (ДЮСШ)

15.30-17.00

17.05-19.20

Барысевіч А.П.

спарт.пляц.

Пятніца

“Натхненне” стар.гр. (ЦТДіМ)

15.00-15.45

15.50-16.35

Жылевіч С.Ф.

каб.маляв.

“Даследчыкі роднага краю”

8.05-8.50

Пікулік А.А.

каб.2 класа

“Чароўны куфэрак”

12.10-12.55

Канановіч С.В.

каб. 1б класа

“Іzюм” (ЦТДіМ)

11.00-11.45

11.55-12.40

Капцілава Г.А

каб. працы

“Стыхія” (ЦТДіМ)

12.05-12.50

Багнавец Г.М.

акт.зала

“Вертыкаль” (РЦТіК)

17.00-17.45

Багатка Х.М.

спарт. пляц.

“Спартыўнае скалалазанне” (РЦТіК)

15.30 – 16.15

16.25 -  17.10

Прыгодзіч С.М.

 

спарт.зала

Субота

“ПроДвижение+”

(ЦТДіМ)

12.30-13.15

13.20-14.05

Трушкевіч А.А.

каб.дз.ініц.

“Юны выратавальнік- пажарны”

11.00-11.45

11.55-12.40

Трыбух І.В.

каб.працы

“Лідэр” (ЦТДіМ)

10.45-11.30

11.35-12.20

Трушкевіч А.А.

каб.дз.ініц.

“Іzюм” (ЦТДіМ)

11.00-11.45

11.55-12.40

Капцілава Г.А

каб. працы

“Стыхія” (ЦТДіМ)

11.00-11.45

Багнавец Г.М.

акт.зала

“Даследчыкі роднага краю”

9.00-9.45

Пікулік А.А.

каб. 2 класа

“Займальная інфарматыка”

12.05-12.50

13.00-13.45

Кос Т.А.

каб.інфарм.

“Вертыкаль” (РЦТіК)

11.00-11.45

 

Багатка Х.М.

спарт. зала

“Натхненне” мал.гр. (ЦТДіМ)

9.00-9.45

9.50-10.35

Жылевіч С.Ф.

каб.маляв.

“Шахматы”

10.40-11.22

11.30-12.15

Жылевіч С.Ф.

каб.маляв.

“Натхненне”

12.20-13.05

13.10-13.55

Жылевіч С.Ф.

каб.маляв.

“Футбол” (ДЮСШ)

12.00-13.30

13.40-15.55

Барысевіч А.П.

спарт.пляц.

Намеснік дырэктара

         па выхаваўчай рабоце                                                           Татарэвіч Н.П.

свернуть

Презентация кружков