Расклад работы аб’яднанняў па інтарэсах ў час летніх канікул

Расклад работы аб’яднанняў па інтарэсах ў час летніх канікул

развернуть

Расклад работы аб’яднанняў па інтарэсах

ў час летніх канікул

Дні тыдня

Назва аб'яднання

Час правядзення

Кіраўнік

Месца правядзен-ня

Панядзелак

“Спартыўнае скалалазанне” (РЦТіК)

10.00-10.45

10.55-11.40

Прыгодзіч С.М.

 

спарт.зала,

па 11.06

 

Аўторак

“Юны выратавальнік- пажарны”

10.00-10.45

10.55-11.40

Кос Т.А.

каб.псіхолага па 10.06

“TikTak” (ЦТДіМ)

12.00-12.45

12.50-13.35

Трушкевіч А.А.

каб.дз.ініц.

па 20.06

“Натхненне”

10.00-10.45

10.55-11.40

Жылевіч С.Ф.

каб.маляв.,

па 21.06

“Шахматы”

11.45-12.30

12.35-13.20

Жылевіч С.Ф.

каб.маляв.

па 21.06

“Батэрфляй”

(ЦТДіМ)

10.00-10.45

10.55-11.40

Капцілава Г.А.

каб.працы, па 10.06

Серада

“Спартыўнае скалалазанне” (РЦТіК)

10.00-10.45

10.55-11.40

Прыгодзіч С.М.

 

спарт.зала,

па 11.06

“ФотаАрт”

10.00-10.45

10.55-11.40

Кос Т.А.

каб.псіхолага

па 10.06

“Стыхія” (ЦТДіМ)

11.00-11.45

11.55-12.40

Багнавец Г.М.

акт.зала, 09.06

“Іzюм” (ЦТДіМ)

10.00-10.45

10.55-11.40

Капцілава Г.А

каб. працы, па 10.06

“Натхненне” мал.гр. (ЦТДіМ)

10.00-10.45

10.55-11.40

Жылевіч С.Ф.

каб.маляв.,

па 18.06

“Натхненне” стар.гр. (ЦТДіМ)

11.45-12.30

12.35-13.20

Жылевіч С.Ф.

каб.маляв.,

па 18.06

Чацвер

“Іzюм” (ЦТДіМ)

10.00-10.45

10.55-11.40

Капцілава Г.А

каб. працы, па 10.06

“Карамелькі” (ЦТДіМ)

(ст. гр.)

11.00-11.45

11.55-12.40

Багнавец Г.М.

акт. зала

па 10.06

“ПроДвижение+”

 (ЦТДіМ)

12.00-12.45

12.50-13.35

Трушкевіч А.А.

каб.дз.ініц.

па 20.06

Пятніца

“Карамелькі” (ЦТДіМ)

(мал. гр.)

11.00-11.45

11.55-12.40

Багнавец Г.М.

акт. зала

па 11.06

“Натхненне” стар.гр. (ЦТДіМ)

10.00-10.45

10.55-11.40

Жылевіч С.Ф.

каб.маляв.,

па 18.06

“Спартыўнае скалалазанне” (РЦТіК)

10.00-10.45

10.55-11.40

Прыгодзіч С.М.

 

спарт.зала,

па 11.06

Субота

TikTak (ЦТДіМ)

11.00-11.45

11.50-12.35

Трушкевіч А.А.

каб.дз.ініц.

па 20.06

“ПроДвижение+”

 (ЦТДіМ)

12.40-13.25

13.30-14.15

Трушкевіч А.А.

каб.дз.ініц.

па 20.06

“Юны выратавальнік- пажарны”

10.00-10.45

 

Кос Т.А.

каб.псіхолага

па 10.06

 

Намеснік дырэктара

         па выхаваўчай рабоце                                                           Татарэвіч Н.П.

 

 

свернуть