Каникулы

План выхаваўчых мерапрыемстваў на канікулах

развернуть

План

выхаваўчых мерапрыемстваў на восеньскія канікулы

2022/2023 навучальны год

Назва мерапрыемства

Дата

Удзельнікі

Адказныя

1.

Работа аздараўленчага лагера “Маркеры”

31.10-05.11

1-5 класы

дырэктар лагера

Трушкевіч А.А.

2.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

на працягу канікул

члены аб’яднанняў

кіраўнікі аб’яднанняў

3.

Правядзенне рэйда “Сям’я”, “Падлетак”

на працягу канікул

1-11 класы

кл. кіраўнікі, педагог сацыяльны, педагог-псіхолаг

4.

Кансультацыі бацькоў і падлеткаў

на працягу канікул

1-11 класы

педагог сацыяльны,

педагог-псіхолаг,

кл. кіраўнікі

5.

 1. Гульня “Ветлівасць на кожны дзень”

2. Стварэнне калажу “Свет захапленняў”

3. Экскурсія ўхрам Кірылы Тураўскага

31.10.2022

11.00

2-4 класы

 

9 клас

 

10 клас

 

Рэбкавец Н.В.

Канановіч С.В.

Шэлест Н.Я.

 

Кудзіна А.У.

6.

 1. Завочная экскурсія па памятным мясцінам РБ

2. Экскурсія ў музей Беларускага Палесся

3. Аглядная экскурсія па г. Пінску

01.11.202211.00

1-2 класы

 

8 клас

 

9 клас

 

Пікулік А.А., Рэбкавец Н.В.

Матолька Я.М.

 

Шэлест Н.Я.

7.

1. Аглядная экскурсія ў г. Пінск

Экскурсія ў Брэсцкую крэпасць

2. Прэзентацыя “Традыцыі маёй сям’і”

02.11.2022

10.00

2 клас

 

4 клас

 

7 клас

Рэбкавец Н.В.

 

Залеская Ж.Р., Канановіч С.В.

Казадой Л.М.

8.

1.Экскурсія на ФАП

2. Экскурсія на НПС “Пінск”

03.11.2022

10.00

 

3клас

 

9 клас

Багнавец Г.М.

 

Шэлест Н.Я.

9.

1. Гульня “У здаровым целе –здаровы дух”

2. Гадзіна зносін “Здаровая краіна-здароваякраіна мая”

04.11.2022

11.00

 

12.00

1клас

 

 

11 клас

Пікулік А.А.

 

 

Курган Т.А.

10.

1. Экскурсія на пошту

2. Экскурсія ў літаратурна-краязнаўчы музей Я.Коласа

3.Аглядная экскурсія ў г.Пінск.

4. Слайд-шоў “Ганаруся табой, мая краіна”

5.Кластар “Тытунекурэнне”

6.Міні-квіз без адказаў  “Што ты ведаешь аб тытунякурэнні?”

05.11.2022

11.00

10.00

3 клас

6 клас

 

 

10 клас

 

2-4 кл.

 

7-11 класы

Багнавец Г.М.

Пашкавец А.В.

 

 

Кудзіна А.У.

 

Трыбух І.В.

 

Трушкевіч А.А., Капцілава Г.А., Кос Т.А.

 

 

Намеснік дырэктара

па выхаваўчай рабоце                                                         Н.П. Татарэвіч

 

свернуть

Расклад занятасці вучняў на канікулах

развернуть

Расклад занятасці вучняў на восеньскія канікулы

2022/2023 навучальнага года

Дні тыдня

Назва гадзіны, аб'яднання

Час правядзен-ня

Кіраўнік

Месца правядзе

ння

Панядзелак

“Прэм’ера”

10.00-10.35

Міхалюк К.М.

каб.1 класа

“Юны выратавальнік- пажарны”

9.00-9.45

 

Кос Т.А.

каб. псіхолага

 

Аўторак

“Фантазія”

10.00-10.45

10.55-11.40

Багатка Х.М.

каб. 2 кл.

“Даследчыкі роднага краю”

11.30-12.05

Пікулік А.А.

каб.1 кл.

Серада

“ФотаАрт”

10.00-10.45

10.55-11.40

Кос Т.А.

каб. псіхолага

“Прэм’ера”

10.00-10.35

Міхалюк К.М.

каб.1 класа

Чацвер

“Апамучкі”

10.00-10.35

Багатка Х.М.

каб. 1 кл.

“Даследчыкі роднага краю”

10.45-11.20

Пікулік А.А.

каб.1 кл.

“Чароўная папера”

10.00-10.45

10.55-11.40

Дзікавіцкая Н.І.

каб. 2 кл.

Субота

“Юны выратавальнік- пажарны”

9.00-9.45

 

Кос Т.А.

каб.псіхола-га

“Шахматы”

10.40-11.25

11.30-12.15

Жылевіч С.Ф.

каб.4б кл.

“Натхненне”

12.20-13.05

13.10-13.55

Жылевіч С.Ф.

каб.4б кл.

 

Расклад занятасці вучняў на восеньскія канікулы

на 2022/2023 навучальнага года

Дні тыдня

Назва гадзіны, аб'яднання

Час правядзен-ня

Кіраўнік

Месца правядзе

ння

Панядзелак

“Ведай і любі свой край” (РЦТіК)

10.45-11.20

Пікулік А.А.

каб.1 кл.

“Батэрфляй” (ЦТДіМ)

10.00-10.45

10.55-11.40

Капцілава Г.А

спальны пакой

“Вертыкаль” (РЦТіК)

10.00-10.45

10.55-11.40

Багатка Х.М.

спарт. пляц.

       

“Спартыўнае скалалазанне” (РЦТіК)

10.00-10.45

10.55-11.40

Прыгодзіч С.М.

 

спарт.зала

 

Аўторак

“Ведай і любі свой край” (РЦТіК)

10.45-11.20

Пікулік А.А.

каб.1 кл.

“Футбол”

11.00-11.45

11.55-12.40

Чэпскі К.С.

спарт.пл.

“Карамелькі” (ЦТДіМ)

10.00-10.45

10.55-11.40

Багнавец Г.М.

акт.зала

“Лідар, бай” (ЦТДіМ)

14.00-14.45

14.55-15.40

Трушкевіч А.А.

каб.дз.ініц.

Серада

“Ведай і любі свой край” (РЦТіК)

10.45-11.20

Пікулік А.А.

каб.1 кл.

“ПроДвижение+”

 (ЦТДіМ)

14.00-14.45

14.55-15.40

Трушкевіч А.А.

каб.дз.ініц.

“Спартыўнае скалалазанне” (РЦТіК)

10.00-10.45

10.55-11.40

11.50-12.35

Прыгодзіч С.М.

 

спарт.зала

Чацвер

“Іzюм” (ЦТДіМ)

10.00-10.45

10.55-11.40

Капцілава Г.А

каб. працы

“Гульнятэка” (ЦТДіМ)

12.00-12.45

12.55-13.40

Канапацкая А.В.

каб.7 кл.

“Лідар, бай” (ЦТДіМ)

14.00-14.45

14.55-15.40

Трушкевіч А.А.

каб.дз.ініц.

“Футбол”

11.00-11.45

11.55-12.40

Чэпскі К.С.

спарт.пл.

“Двор і К” (ЦТДіМ)

10.00-10.45

10.55-11.40

Багнавец Г.М.

акт.зала

Пятніца

“Ведай і любі свой край” (РЦТіК)

10.45-11.20

Пікулік А.А.

каб.1 кл.

“ПроДвижение+”

 (ЦТДіМ)

14.00-14.45

14.55-15.40

Трушкевіч А.А.

каб.дз.ініц.

“Натхненне” мал.гр. (ЦТДіМ)

9.00-9.45

9.50-10.35

Жылевіч С.Ф.

каб.7 кл.

“Натхненне” стар.гр. (ЦТДіМ)

10.00-10.45

10.50-11.35

Жылевіч С.Ф.

каб.5 кл.

“Футбол”

16.00-16.45

16.55-17.40

Чэпскі К.С.

спарт.пл.

“Карамелькі” (ЦТДіМ)

9.00-9.45

9.55-10.40

Багнавец Г.М.

акт.зала

“Вертыкаль” (РЦТіК)

10.00-10.45

10.55-11.40

Багатка Х.М.

спарт. пляц.

“Спартыўнае скалалазанне” (РЦТіК)

10.00-10.45

10.55-11.40

11.50-12.35

Прыгодзіч С.М.

 

спарт.зала

Субота

“Іzюм” (ЦТДіМ)

10.00-10.45

10.55-11.40

Капцілава Г.А

каб. працы

“Пакаральнікі вяршынь” (РЦТіК)

11.00-11.45

11.55-12.40

Багатка Х.М.

спарт. зала

“Натхненне” мал.гр. (ЦТДіМ)

9.00-9.45

9.50-10.35

Жылевіч С.Ф.

каб.4б кл.

 

 

Намеснік дырэктара

         па выхаваўчай рабоце                                                           Татарэвіч Н.П.

 

свернуть
Ещё в этом разделе