Каникулы

Лагерь "Снеговичок" (26.12.2019 - 31.12.2019)

развернуть

Дорогие мамы и папы!

Лагерь "Снеговичок" работает в период школьных зимних каникул ваш ребенок во время работы лагеря с 9.00 до 16.00 находится под присмотром опытных педагогов и с пользой проводит свободное время

 

Здесь школьника ожидают: игровые занятия, экскурсия, конкурсы, подвижные игры, прогулки на свежем воздухе, развивающие и познавательные занятия.

Время пребывания в лагере: с 26 декабря по 31 декабря 2019 года

Стоимость путевки:  6-10 лет - 10 рублей

                               11-13 лет - 13 рублей

                               14-15 лет - 15 рублей

свернуть

План выхаваўчых мерапрыемстваў на зімовых канікулах

развернуть

Уважаемые родители и учащиеся!

 Объявление!

Занятия в объединении по интересам «Театральные ступеньки» переносятся с 09.01.2020г. на 10.01.2020г. на 9.00 часов  в связи с участием педагога в творческой лаборатории «Скарбница».

Занятия в объединении по интересам «СловоЗаНами» переносятся с 09.01.2020г. на 10.01.2020г. на 10.45ч. в связи с участием  педагога в творческой лаборатории «Скарбница».

Экскурсия в музей Белорусского Полесья 10.01.2020г. отменяется, так как она прошла 30.12.2019г

Игровая программа «Коляда, открывай ворота с 11.01.2020г. переносится на 13.01.2020г. так как педагог-организатор вместе с волонтёрами будет присутствовать в ГУО «Молотковичская вспомогательная школа-интернат».

Назва мерапрыемства

Дата

Удзельнікі

Адказныя

1.

Работа аздараўленчага лагера “Снегавік”

26.12-31.12

1-7 класы

дырэктар лагера Анішчук В.А.

2.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

на працягу канікул

члены аб’яднанняў

кіраўнікі аб’яднанняў

3.

Правядзенне рэйда “Сям’я”, “Падлетак”

на працягу канікул

1-11 класы

кл. кіраўнікі, педагог сацыяльны, педагог-псіхолаг

4.

Кансультацыі бацькоў і падлеткаў

на працягу канікул

1-11 класы

педагог сацыяльны,

педагог-псіхолаг,

кл. кіраўнікі

5.

Святочная гульнявая праграма

 “У пошуках падарункаў ”

 

 

 

26.12.2019

10.00-11.00

 

 

 

12.00-13.00

 

 

14.00-15.00

 

 

2-3 класы

 

 

 

1а -1б класы

 

4-6 класы

 

Трушкевіч А.А., Пікулік А.А.,

Пашкавец К.А.

Канановіч С.В., Залеская Ж.Р.,

Багнавец Г.М., Чымбур Т.М. Пацоўская М.В.

6.

1. Святочная гульнявая праграма

 “У пошуках падарункаў ”

 

 

 

 

 

 

27.12.2019

18.00-22.00

 

 

 

 

 

 

7-11 класы

 

 

 

 

 

 

 

педагог-арганізатар Трушкевіч А.А.

Кудзіна А.У., Курган Т.А., Багатка Х.М., Старык А.Г., Казадой Л.М.

2.Удзел у раённай гульні “Піянерскі квіз”

10.00

 

члены БРПА

Трушкевіч А.А.

7.

1. Дзень здароўя “Гуляюць дзеці- гуляем мы”

28.12.2019

 

10.00

5-9 класы

 

Трыбух І.В.

 

2. Гульня “Снайпер”

11.00

1-4 класы

Канановіч С.В.

кл. кіраўнікі

1-4 класаў

8.

1.Спартландыя “Я выбіраю здароўе”

 

30.12.2019

11.00

 

1-4 класы

 

 

Залеская Ж.Р.,

кл. кіраўнікі

1-4 класаў

2. Брыфінг “Здароўе ў тваёй талерцы”

11.00

8-9 класы

Курган Т.А., Багатка Х.М.

3. Прагляд і абмеркаванне фільма “Дарослыя гульні”

11.00

10-11 класы

Казадой Л.М., Старык А.Г.

9.

1.Гульня “У здаровым целе-здаровы дух”

 

31.12.2019

11.00

 

1-4 класы

 

 

Пікулік А.А. кл. кіраўнікі

1-4 класаў

2.Прэзентацыя “Як сустракаюць Новы год у розных краінах”

11.00

5-7 класы

Пацоўская М.В., кл. кір.

6-7 кл.

10.

1. Спаборніцтвы па скалалазанню

 

03.01.2020

10.00

 

каманда ад школы

 

Багатка Х.М., Прыгодзіч С.М.

2. Конкурс малюнкаў “Новы год пастукаў у акенца”

 

11.00

1-4 класы

Пашкавец К.А., кл. кіраўнікі

1-4 класаў

3. Практыкум “Небяспека сацыяльных гульняў”

11.00

9-11 класы

Казадой Л.М., кл. кір. 9-11 кл.

11.

1. Зімовыя спаборніцтвы “Снайперы”

04.01.2020

10.00

5-10 класы

Трыбух І.В.

2. Удзел у акцыі “Паляўнічыя за экспанатамі”

 

10.00

 

члены БРПА

 

педагог-арганізатар Трушкевіч А.А.

3. Аглядная экскурсія па г. Пінску

10.00

6 клас

Чымбур Т.М.

12.

1. Свая гульня “Правілы паводзін”

06.01.2020

10.00

2-4 класы

 

 

педагог-псіхолаг Кос Т.А.

2. Экскурсія на станцыю юнатаў

10.00

4 клас

Багнавец Г.М.

13.

1. Паэтычна-музыкальная кампазіцыя “Зімушка-зіма”

08.01.2020

11.00

7-8 класы

Курган Т.А., Кудзіна А.У.

2.Аглядная экскурсія па

г. Пінску

11.00

9 клас

Багатка Х.М.

14.

1. Гульня “Я і свет прафесій”

09.01.2020

10.00

6-7 класы

педагог-псіхолаг Кос Т.А.

2. Гульня “Квэст у зімовым лесе”

11.00

5-7 класы

Кудзіна А.У., кл. кіраўнікі

5-7 кл.

3. Час зносін “Перашкоды ў жыцці чалавека”

11.00

9-11 класы

Старык А.Г., кл. кір. 9-11 кл.

15.

1. Гульня “Дружба –галоўнае цуда”

10.01.2020

10.00

3-4 класы

педагог-псіхолаг Кос Т.А.

2. Экскурсія ў музей Беларускага Палесся

11.00

7 клас

Кудзіна А.У.

16.

1.Гульневая праграма

“Каляда, адчыняй вароты!”

11.01.2020

10.00

1-9 класы

Трушкевіч А.А.

2. Спартыўнае свята “Турнір адважных”

10.00

1-9 класы

Трыбух І.В.

свернуть

Расклад занятасці вучняў на зімовых канікулах

развернуть

Дні тыдня

Назва гадзіны, аб'яднання

Час правядзення

Кіраўнік

Месца правядзен-ня

Панядзелак

“Юны інспектар дарожнага руху”

10.00-10.45

10.55-11.40

Кос Т.А.

каб. псіхолага

“Юныя краяведы” (РЦТіК)

9.00-9.45

9.50-10.35

Пікулік А.А.

каб.2 класа

“Карамелькі” (ЦТДіМ)

10.00-10.45

10.55-11.40

Багнавец Г.М.

акт.зала

“Футбол” (ДЮСШ)

12.00-14.15

Барысевіч А.П.

спарт.пляц.

“Пакаральнікі вяршынь” (РЦТіК)

11.00-11.45

11.55-12.40

Багатка Х.М.

спарт. пляц.

“Спартыўнае скалалазанне” (РЦТіК)

11.00-11.45

11.55-12.40

Прыгодзіч С.М.

 

спарт.зала

 

Аўторак

“Юны інспектар дарожнага руху”

10.00-10.45

Кос Т.А.

каб. псіхолага

“Натхненне” стар.гр. (ЦТДіМ)

10.00-10.45

10.50-11.35

Жылевіч С.Ф.

каб.маляв.

“Натхненне” стар.гр. (ЦТДіМ)

11.40-12.25

12.30-13.15

Жылевіч С.Ф.

каб.маляв.

“Фантазія”

11.00-11.45

Багатка Х.М.

каб. працы

Лёгкая атлетыка (ДЮСШ)

11.30-13.00

Завацкі В.П.

спарт.пляц.

“Футбол” (ДЮСШ)

12.00-13.30

13.40-15.55

Барысевіч А.П.

спарт.пляц.

Серада

“Лідар”

(ЦТДіМ)

11.00-11.45

11.55-12.40

Трушкевіч А.А.

каб.дз.ініц.

“Футбол” (ДЮСШ)

12.00-14.15

Барысевіч А.П.

спарт.пляц.

“Фантазія”

10.00-10.45

Багатка Х.М.

каб. працы

“Чароўны куфэрак”

10.00-10.45

Канановіч С.В.

каб. 1б класа

“Батэрфляй”

(ЦТДіМ)

10.00-10.45

10.55-11.40

Капцілава Г.А.

каб.працы

“Спартыўнае скалалазанне” (РЦТіК)

11.00-11.45

11.55-12.40

Прыгодзіч С.М.

 

спарт.зала

“Вертыкаль” (РЦТіК)

11.00-11.45

11.55-12.40

Багатка Х.М.

спарт. пляц.

Чацвер

“Юныя краяведы” (РЦТіК)

9.00-9.45

9.50-10.35

Пікулік А.А.

каб.2 класа

“Тэатральныя прыступкі”

10.20-11.05

11.15-12.00

Багнавец Г.М.

акт. зала

“СловаЗАнамі” (ЦТДіМ)

11.00-11.45

11.55-12.40

Трушкевіч А.А.

каб.дз.ініц.

Лёгкая атлетыка (ДЮСШ)

16.00-17.30

Завацкі В.П.

спарт.пляц.

“Футбол” (ДЮСШ)

12.00-13.30

13.40-15.55

Барысевіч А.П.

спарт.пляц.

Пятніца

“Даследчыкі роднага краю”

9.00-9.45

Пікулік А.А.

каб.2 класа

“Чароўны куфэрак”

10.00-10.45

Канановіч С.В.

каб. 1б класа

“Іzюм” (ЦТДіМ)

11.00-11.45

11.55-12.40

Капцілава Г.А

каб. працы

“Стыхія” (ЦТДіМ)

11.00-11.45

11.55-12.40

Багнавец Г.М.

акт.зала

“Вертыкаль” (РЦТіК)

11.00-11.45

Багатка Х.М.

спарт. пляц.

“Спартыўнае скалалазанне” (РЦТіК)

11.00-11.45

11.55-12.40

Прыгодзіч С.М.

 

спарт.зала

 

“Футбол” (ДЮСШ)

12.00-14.15

Барысевіч А.П.

спарт.пляц

Субота

“ПроДвижение+”

(ЦТДіМ)

12.30-13.15

13.20-14.05

Трушкевіч А.А.

каб.дз.ініц.

“Юны выратавальнік- пажарны”

11.00-11.45

11.55-12.40

Трыбух І.В.

каб.працы

“Лідэр” (ЦТДіМ)

10.45-11.30

11.35-12.20

Трушкевіч А.А.

каб.дз.ініц.

“Іzюм” (ЦТДіМ)

11.00-11.45

11.55-12.40

Капцілава Г.А

каб. працы

“Стыхія” (ЦТДіМ)

11.00-11.45

Багнавец Г.М.

акт.зала

“Даследчыкі роднага краю”

9.00-9.45

Пікулік А.А.

каб. 2 класа

“Займальная інфарматыка”

12.05-12.50

13.00-13.45

Кос Т.А.

каб.інфарм.

“Вертыкаль” (РЦТіК)

11.00-11.45

 

Багатка Х.М.

спарт. зала

“Натхненне” мал.гр. (ЦТДіМ)

9.00-9.45

9.50-10.35

Жылевіч С.Ф.

каб.маляв.

“Шахматы”

10.40-11.22

11.30-12.15

Жылевіч С.Ф.

каб.маляв.

“Натхненне”

12.20-13.05

13.10-13.55

Жылевіч С.Ф.

каб.маляв.

Лёгкая атлетыка (ДЮСШ)

9.00-10.30

Завацкі В.П.

спарт.пляц.

“Футбол” (ДЮСШ)

12.00-13.30

13.40-15.55

Барысевіч А.П.

спарт.пляц.

свернуть
Ещё в этом разделе