Каникулы

План выхаваўчых мерапрыемстваў на вясенніх канікулах

развернуть

План

выхаваўчых мерапрыемстваў на працяг вясенніх канікул

2019/2020 навучальны год

 

Назва мерапрыемства

Дата

Удзельнікі

Адказныя

1.

Работа аб’яднанняў па інтарэсах і спартыўных секцый

на працягу канікул

члены аб’яднанняў

кіраўнікі аб’яднанняў

2.

Правядзенне рэйда “Сям’я”, “Падлетак”

на працягу канікул

1-11 класы

кл. кіраўнікі, педагог сацыяльны, педагог-псіхолаг

3.

Кансультацыі бацькоў і падлеткаў

на працягу канікул

1-11 класы

педагог сацыяльны,

педагог-псіхолаг,

кл. кіраўнікі

4.

Кансультацыі вучняў па прадметах

на працягу канікул

1-11 класы

настаўнікі -прадметнікі

5.

Работа спартыўнай залы, стадыёна, школьных майстэрняў, бібліятэкі, кабінета інфарматыкі

на працягу канікул, 10.00-15.00

1-11 класы

настаўнікі фізічнай культуры, тэхнічнай і абслугоўваючай працы, бібліятэкар, настаўнік інфарматыкі

 

свернуть

Расклад занятасці вучняў на вясенніх канікулах

развернуть

Расклад занятасці вучняў

ў час вясенніх канікул 2019/2020 навучальнага года

Дні тыдня

Назва гадзіны, аб'яднання

Час правядзення

Кіраўнік

Месца правядзен-ня

Панядзелак

“Юны інспектар дарожнага руху”

10.00-10.45

10.55-11.40

Кос Т.А.

каб. псіхолага

“Футбол” (ДЮСШ)

16.35-18.50

Барысевіч А.П.

спарт.пляц.

“Пакаральнікі вяршынь” (РЦТіК)

10.00-10.45

10.55-11.40

Багатка Х.М.

спарт. пляц.

“Спартыўнае скалалазанне” (РЦТіК)

10.00-10.45

10.55-11.40

Прыгодзіч С.М.

 

спарт.зала

 

Аўторак

“Юны інспектар дарожнага руху”

10.00-10.45

Кос Т.А.

каб. псіхолага

“Юныя краяведы” (РЦТіК)

10.00-10.45

10.50-11.35

Пікулік А.А.

каб.2 класа

“Фантазія”

10.00-10.45

Багатка Х.М.

каб. працы

Лёгкая атлетыка (ДЮСШ)

11.00-12.30

Завацкі В.П.

спарт.пляц.

“Футбол” (ДЮСШ)

15.30-17.00

17.05-19.20

Барысевіч А.П.

спарт.пляц.

Серада

“Лідар”

(ЦТДіМ)

12.00-12.45

12.50-13.35

Трушкевіч А.А.

каб.дз.ініц.

“Юныя краяведы” (РЦТіК)

10.00-10.45

10.50-11.35

Пікулік А.А.

каб.2 класа

“Натхненне” стар.гр. (ЦТДіМ)

10.00-10.45

10.50-11.35

Жылевіч С.Ф.

каб.маляв.

“Футбол” (ДЮСШ)

18.15-20.30

Барысевіч А.П.

спарт.пляц.

(Купяцічская СШ)

“Чароўны куфэрак”

11.00-11.45

Канановіч С.В.

каб. 1б класа

“Батэрфляй”

(ЦТДіМ)

10.00-10.45

10.55-11.40

Капцілава Г.А.

каб.працы

“Спартыўнае скалалазанне” (РЦТіК)

10.00-10.45

10.55-11.40

Прыгодзіч С.М.

 

спарт.зала

 

 

 

 

Чацвер

“Тэатральныя прыступкі”

10.20-11.05

11.15-12.00

Багнавец Г.М.

акт. зала

“СловаЗАнамі” (ЦТДіМ)

12.00-12.45

12.55-13.40

Трушкевіч А.А.

каб.дз.ініц.

Лёгкая атлетыка (ДЮСШ)

11.00-12.30

Завацкі В.П.

спарт.пляц.

“Фантазія”

10.00-10.45

Багатка Х.М.

каб. працы

“Вертыкаль” (РЦТіК)

10.55-11.40

Багатка Х.М.

спарт. пляц.

“Футбол” (ДЮСШ)

15.00-16.30

16.35-18.50

Барысевіч А.П.

спарт.пляц.

Пятніца

“Чароўны куфэрак”

11.00-11.45

Канановіч С.В.

каб. 1б класа

“Іzюм” (ЦТДіМ)

11.00-11.45

11.55-12.40

Капцілава Г.А

каб. працы

“Стыхія” (ЦТДіМ)

10.00-10.45

10.55-11.40

Багнавец Г.М.

акт.зала

“Натхненне” стар.гр. (ЦТДіМ)

10.00-10.45

10.50-11.35

Жылевіч С.Ф.

каб.маляв.

“Карамелькі” (ЦТДіМ)

11.50-12.35

12.45-13.30

Багнавец Г.М.

акт.зала

“Футбол” (ДЮСШ)

16.35-18.50

Барысевіч А.П.

спарт.пляц.

“Вертыкаль” (РЦТіК)

10.00-10.45

10.55-11.40

Багатка Х.М.

спарт. пляц.

“Спартыўнае скалалазанне” (РЦТіК)

10.00-10.45

10.55-11.40

Прыгодзіч С.М.

 

спарт.зала

Субота

“ПроДвижение+”

(ЦТДіМ)

13.45-14.30

14.35-15.20

Трушкевіч А.А.

каб.дз.ініц.

“Юны выратавальнік- пажарны”

11.00-11.45

11.55-12.40

Трыбух І.В.

каб.працы

“Лідэр” (ЦТДіМ)

12.00-12.45

12.50-13.35

Трушкевіч А.А.

каб.дз.ініц.

“Іzюм” (ЦТДіМ)

11.00-11.45

11.55-12.40

Капцілава Г.А

каб. працы

“Стыхія” (ЦТДіМ)

11.00-11.45

Багнавец Г.М.

акт.зала

“Даследчыкі роднага краю”

9.00-9.45

9.50-10.35

Пікулік А.А.

каб. 2 класа

“Займальная інфарматыка”

9.00-9.45

9.55-10.40

Кос Т.А.

каб.інфарм.

“Вертыкаль” (РЦТіК)

11.00-11.45

 

Багатка Х.М.

спарт. зала

“Натхненне” мал.гр. (ЦТДіМ)

9.00-9.45

9.50-10.35

Жылевіч С.Ф.

каб.маляв.

“Шахматы”

10.40-11.22

11.30-12.15

Жылевіч С.Ф.

каб.маляв.

“Натхненне”

12.20-13.05

13.10-13.55

Жылевіч С.Ф.

каб.маляв.

Лёгкая атлетыка (ДЮСШ)

9.00-10.30

Завацкі В.П.

спарт.пляц.

“Футбол” (ДЮСШ)

12.00-13.30

13.40-15.55

Барысевіч А.П.

спарт.пляц.

 

свернуть
Ещё в этом разделе