Кружки и секции

Расклад работы аб’яднанняў па інтарэсах на 1 паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

развернуть

 

Расклад занятасці вучняў ў пазаўрочны час

на 1 паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

Дні тыдня

Назва гадзіны, аб'яднання

Час правядзен-ня

Кіраўнік

Месца правядзе

ння

Панядзелак

Класная гадзіна 3а клас

16.55-17.40

Залеская Ж.Р.

каб.3а кл.

Класная гадзіна 3б клас

12.00-12.45

Канановіч С.В.

каб.3б кл.

Класная гадзіна 4 клас

12.00-12.45

Пікулік А.А.

каб.4 класа

Класная гадзіна 6 клас

8.05-8.50

Казадой Л.М.

каб.6 класа

Класная гадзіна 8 клас

8.05-8.50

Шэлест Н.Я.

каб.8 класа

Класная гадзіна 9 клас

8.05-8.50

Кудзіна А.У.

каб.9 класа

Класная гадзіна 10 клас

8.05-8.50

Курган Т.А.

каб.10 кл.

Класная гадзіна 11 клас

8.05-8.50

Багатка Х.М.

каб.11 кл.

“Займальная руская мова”

17.00-17.45

Міхалюк К.М.

каб.2 класа

“Стыхія” (ЦТДіМ)

15.00-15.45

15.55-16.40

Багнавец Г.М.

каб.5 класа

“Натхненне” стар.гр. (ЦТДіМ)

15.00-15.45

15.55-16.40

Жылевіч С.Ф.

каб.маляв.

“Юныя краяведы” (РЦТіК)

11.00-11.45

Пікулік А.А.

каб. 4 кл.

“Футбол” (ДЮСШ)

17.30-19.45

Барысевіч А.П.

спарт.пляц.

“Спартыўнае скалалазанне” (РЦТіК)

15.30 –16.15

16.25 - 17.10

Прыгодзіч С.М.

 

спарт.зала

 

Аўторак

Класная гадзіна 2 клас

13.00-13.45

Багнавец Г.М.

каб.2 класа

Класная гадзіна 5 кл.

8.05-8.50

Пашкавец А.В.

каб. 5 кл.

Гадз. інфармаван. 1 кл.

12.10-12.45

Рэбкавец Н.В.

каб. 1 кл.

“Фантазія”

16.50-17.30

Багатка Х.М.

каб. 1 кл.

“Гульнятэка” (ЦТДіМ)

14.05-14.50

15.00-15.45

Канапацкая А.В.

акт. зала

“Юныя краяведы” (РЦТіК)

11.00-11.45

Пікулік А.А.

каб.4 класа

“Батэрфляй” (ЦТДіМ)

16.00-16.45

16.55-17.40

Капцілава Г.А

каб. працы

TikTak” (ЦТДіМ)

15.00-15.45

15.55-16.40

Трушкевіч А.А.

каб.дз.ініц.

Лёгкая атлетыка (ДЮСШ)

16.00-18.15

Завацкі В.П.

спарт.пляц.

“Футбол” (ДЮСШ)

16.00-18.15

Барысевіч А.П.

спарт.пляц.

Серада

Класная гадзіна 7 клас

8.05-8.50

Матолька Я.М.

каб.7 класа

“Юныя краяведы” (РЦТіК)

11.00-11.45

Пікулік А.А.

каб.4 класа

“ФотаАрт”

16.00-16.45

16.50-17.35

Кос Т.А.

каб. псіхолага

“Вертыкаль” (РЦТіК)

15.30 –16.15

16.25 - 17.10

Багатка Х.М.

спарт. пляц.

“Карамелькі” (ЦТДіМ)

13.05-13.50

14.00-14.45

Багнавец Г.М.

акт.зала

“Чароўная папера”

16.00-16.45

Дзікавіцкая Н.І.

каб. 1 кл.

“Спартыўнае скалалазанне” (РЦТіК)

15.30 –16.15

16.25 - 17.10

17.20 - 18.05

Прыгодзіч С.М.

 

спарт.зала

Чацвер

Класная гадзіна 1 кл.

11.15-11.50

Рэбкавец Н.В.

каб.1 класа

Гад. інфармав. 2 кл.

8.05-8.50

Багнавец Г.М.

каб. 2 кл.

Гад. інфармав. 3а кл.

17.50-18.35

Залеская Ж.Р.

каб.3а кл.

Гад. інфармав. 3б кл.

16.55-17.40

Канановіч С.В.

каб. 3б кл.

Гад. інфармавання 4 кл.

16.55-17.40

Пікулік А.А.

каб. 4 кл.

Гад. інфармавання 8 кл.

8.05-8.50

Шэлест Н.Я.

каб. 8 кл.

Гад. інфармавання 9 кл.

8.05-8.50

Кудзіна А.У.

каб. 9 кл.

Гад. інфармавання 10кл.

8.05-8.50

Курган Т.А.

каб. 10 кл.

Гад. інфармавання 11кл.

8.05-8.50

Багатка Х.М.

каб. 11 кл.

“Юны выратавальнік- пажарны”

16.00-16.45

 

Кос Т.А.

каб. псіхолага

“Фантазія”

16.50-17.35

Багатка Х.М.

каб. 1 кл.

“Даследчыкі роднага краю”

11.00-11.45

Пікулік А.А.

каб.4 класа

“Займальная руская мова”

16.00-16.45

Міхалюк К.М.

каб.2 класа

“ПроДвижение+

 (ЦТДіМ)

15.00-15.45

15.55-16.40

Трушкевіч А.А.

каб.дз.ініц.

Лёгкая атлетыка (ДЮСШ)

16.00-18.15

Завацкі В.П.

спарт.пляц.

“Футбол” (ДЮСШ)

16.00-18.15

Барысевіч А.П.

спарт.пляц.

Пятніца

Гад. інфармавання 5 кл

13.55-14.40

Пашкавец А.В.

каб. 2 кл.

Гад. інфармавання 6 кл

8.05-8.50

Казадой Л.М.

каб. 6 кл.

Гад. інфармавання 7 кл

8.05-8.50

Матолька Я.М.

каб. 7 кл.

“Тэатральныя прыступкі”

13.05-13.50

14.00-14.45

Багнавец Г.М.

акт.зала

“Чароўная папера”

16.00-16.45

Дзікавіцкая Н.І.

каб. 1 кл.

“Юныя краяведы” (РЦТіК)

11.00-11.45

Пікулік А.А.

каб.4 класа

“Лінгвістычны калейдаскоп”

15.00-15.45

Матолька Я.М.

файе шк.

“Іzюм” (ЦТДіМ)

11.00-11.45

11.55-12.40

Капцілава Г.А

каб. працы

“Натхненне” мал.гр. (ЦТДіМ)

10.00-10.45

10.55-11.40

Жылевіч С.Ф.

каб.маляв.

“Натхненне” стар.гр. (ЦТДіМ)

15.00-15.45

15.55-16.40

Жылевіч С.Ф.

каб.маляв.

“Вертыкаль” (РЦТіК)

15.30 –16.15

16.25 - 17.10

Багатка Х.М.

спарт. пляц.

“Спартыўнае скалалазанне” (РЦТіК)

15.30 –16.15

16.25 - 17.10

17.20-18.05

Прыгодзіч С.М.

 

спарт.зала

Субота

TikTak” (ЦТДіМ)

11.00-11.45

11.55-12.40

Трушкевіч А.А.

каб.дз.ініц.

“Юны выратавальнік- пажарны”

9.00-9.45

 

Кос Т.А.

каб.псіхола-га

“Карамелькі” (ЦТДіМ)

11.00-11.45

11.55-12.40

Багнавец Г.М.

акт.зала

“Гульнятэка” (ЦТДіМ)

11.00-11.45

11.55-12.40

Канапацкая А.В.

акт. зала

“Даследчыкі роднага краю”

9.00-9.45

Пікулік А.А.

каб. 4 кл.

“ПроДвижение+

 (ЦТДіМ)

12.50-13.35

13.45-14.30

Трушкевіч А.А.

каб.дз.ініц.

“Іzюм” (ЦТДіМ)

10.00-10.45

10.55-11.40

Капцілава Г.А

каб. працы

“Пакаральнікі вяршынь” (РЦТіК)

11.00-11.45

11.55-12.40

Багатка Х.М.

спарт. зала

“Натхненне” мал.гр. (ЦТДіМ)

9.00-9.45

9.50-10.35

Жылевіч С.Ф.

каб.маляв.

“Шахматы”

10.40-11.25

11.30-12.15

Жылевіч С.Ф.

каб.маляв.

“Натхненне”

12.20-13.05

13.10-13.55

Жылевіч С.Ф.

каб.маляв.

Лёгкая атлетыка (ДЮСШ)

9.00-11.15

Завацкі В.П.

спарт.пляц.

“Футбол” (ДЮСШ)

12.00-14.15

Барысевіч А.П.

спарт.пляц.

 

Намеснік дырэктара

         па выхаваўчай рабоце                                                           Татарэвіч Н.П.

 

 

свернуть

Презентация кружков